Awaryjne lądowanie migów na gdańskim lotnisku

W poniedziałek na lotnisku w Rębiechowie lądowały samoloty Mig-29. Nie był to planowany postój. Maszyny lądowały w Gdańsku awaryjnie.

Samoloty pojawiły się nad Gdańskiem przed godziną 13. Sześć maszyn typu Mig-29 leciało z bazy w Mińsku Mazowieckim do Królewa Malborskiego, gdzie znajduje się 22. Baza Lotnicza. Okazało się, że jeden z samolotów w Królewie musi lądować awaryjnie. Ze względu na to, że nie mógł opuścić pasa, pozostałe pięć migów skierowano na lotnisko w Rębiechowie.

O sprawie poinformowali nas czytelnicy, którzy widzieli wozy strażackie zmierzające w kierunku gdańskiego portu lotniczego. Migi lądowały w asyście straży pożarnej.

Samoloty pozostaną w Gdańsku prawdopodobnie do wtorku. Wyruszą do bazy w Królewie Malborskim po uzupełnieniu paliwa i przejrzeniu spadochronów wspomagających lądowanie.

Cały tekst: http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,127406,20156842,niecodzienni-goscie-pojawili-sie-na-gdanskim-lotnisku.html#ixzz4AAmm5XjO

Zadania detektywa

  • zbieranie informacji dotyczących bezprawnego wykorzystywania znaków i nazw towarowych, nieuczciwej konkurencji oraz ujawniania wiadomości stanowiących tajemnicę służbowa
  • poszukiwanie przedmiotów skradzionych lub zagubionych
  • poszukiwanie osób zaginionych lub ukrywających się
  • zbieranie informacji dotyczącej zdolności płatniczej
  • wykrywanie sprawców kradzieży w miejscu pracy
  • ustalanie okoliczności przestępstw

Detektyw

Profesja detektywa łączy w sobie umiejętności szeregu różnych dziedzin. Każdy profesjonalny detektyw powinien posiadać umiejętność spostrzegania, kojarzenia, analizy i stawiania hipotez, dyplomacji, docierania do miejsc, gdzie można uzyskać informacje. To zawód, wymagający mobilności, a biuro detektywistyczne jest tylko pomocniczym miejscem pracy.

Zakres usług detektywa uzależniony jest od potrzeb zleceniodawcy. Koszty zlecenia każdorazowo negocjuje się z Klientem i uzależnione są od szczegółów konkretnej sprawy.

Nasze biuro detektywistyczne z siedzibą w Kielcach działa na podstawie zezwolenia na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych - nr D-050/2003.