Ranna kobieta trafiła do szpitala, zatrzymany wnuk

Stalowowolscy policjanci wyjaśniają okoliczności zranienia 81-letniej mieszkanki Stalowej Woli. Ranną kobietę znaleźli policjanci w mieszkaniu przy ulicy Czarnieckiego. W tej sprawie zatrzymany został 34-letni mężczyzna, wnuczek ofiary.
Do zdarzenia doszło po meczu Polska – Niemcy, w mieszkaniu przy ulicy Czarnieckiego w Stalowej Woli, w czwartek po godzinie 23. Po wezwaniu, policjanci znaleźli ranną 81-letnią kobietę. Poszkodowana miała rany okolic klatki piersiowej. Policjanci udzielili jej pomocy do czasu przyjazdu ratowników. Kobieta trafiła do stalowowolskiego szpitala. W tej sprawie zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Badanie wykazało w jego organizmie 0,71 promila alkoholu. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci wspólnie z prokuratorem. Policyjni specjaliści przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady. Trwa ustalanie przebiegu i okoliczności tego zdarzenia.

Czytaj więcej: http://www.echodnia.eu/podkarpackie/wiadomosci/stalowa-wola/a/ranna-kobieta-trafila-do-szpitala-zatrzymany-wnuk,10121710/

Zadania detektywa

  • zbieranie informacji dotyczących bezprawnego wykorzystywania znaków i nazw towarowych, nieuczciwej konkurencji oraz ujawniania wiadomości stanowiących tajemnicę służbowa
  • poszukiwanie przedmiotów skradzionych lub zagubionych
  • poszukiwanie osób zaginionych lub ukrywających się
  • zbieranie informacji dotyczącej zdolności płatniczej
  • wykrywanie sprawców kradzieży w miejscu pracy
  • ustalanie okoliczności przestępstw

Detektyw

Profesja detektywa łączy w sobie umiejętności szeregu różnych dziedzin. Każdy profesjonalny detektyw powinien posiadać umiejętność spostrzegania, kojarzenia, analizy i stawiania hipotez, dyplomacji, docierania do miejsc, gdzie można uzyskać informacje. To zawód, wymagający mobilności, a biuro detektywistyczne jest tylko pomocniczym miejscem pracy.

Zakres usług detektywa uzależniony jest od potrzeb zleceniodawcy. Koszty zlecenia każdorazowo negocjuje się z Klientem i uzależnione są od szczegółów konkretnej sprawy.

Nasze biuro detektywistyczne z siedzibą w Kielcach działa na podstawie zezwolenia na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych - nr D-050/2003.