Statystyki przestępstw

Czy wiesz, że według oficjalnych statystyk Policji, każdego dnia dochodzi do kilkuset przestępstw i wykroczeń na terenie Polski?

Liczba ta mimo tego, iż nadal jest wysoka to stale maleje. Dzieje się to z powodu coraz większej świadomości ludzi, którzy starają się przeciwdziałać przestępstwom np. montując alarmy i unikając dzięki temu włamań.

Chcesz należeć do grupy ludzi świadomych?

Zgłoś się już dziś do firmy DAK 1 w Kielcach, Tarnowie lub Wrocławiu!

Zadania detektywa

  • zbieranie informacji dotyczących bezprawnego wykorzystywania znaków i nazw towarowych, nieuczciwej konkurencji oraz ujawniania wiadomości stanowiących tajemnicę służbowa
  • poszukiwanie przedmiotów skradzionych lub zagubionych
  • poszukiwanie osób zaginionych lub ukrywających się
  • zbieranie informacji dotyczącej zdolności płatniczej
  • wykrywanie sprawców kradzieży w miejscu pracy
  • ustalanie okoliczności przestępstw

Detektyw

Profesja detektywa łączy w sobie umiejętności szeregu różnych dziedzin. Każdy profesjonalny detektyw powinien posiadać umiejętność spostrzegania, kojarzenia, analizy i stawiania hipotez, dyplomacji, docierania do miejsc, gdzie można uzyskać informacje. To zawód, wymagający mobilności, a biuro detektywistyczne jest tylko pomocniczym miejscem pracy.

Zakres usług detektywa uzależniony jest od potrzeb zleceniodawcy. Koszty zlecenia każdorazowo negocjuje się z Klientem i uzależnione są od szczegółów konkretnej sprawy.

Nasze biuro detektywistyczne z siedzibą w Kielcach działa na podstawie zezwolenia na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych - nr D-050/2003.