Strzały na koncercie w Austrii. Są ofiary

Na koncercie w miasteczku Lenzing padły strzały. Mężczyzna zabił 2 osoby, a 11 zranił.

Tuż po strzelaninie napastnik popełnił samobójstwo. Jak informuje „The Guardian”, wcześniej mężczyzna głośno kłócił się z dziewczyną.

Zdenerwowany poszedł na parking, z którego wrócił z bronią. Pistolet miał ukryty w samochodzie. Gdy wrócił, od razu zaczął strzelać do przypadkowych osób.

Źródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Strzaly-na-koncercie-w-Austrii-Sa-ofiary,wid,18343178,wiadomosc.html

Zadania detektywa

  • zbieranie informacji dotyczących bezprawnego wykorzystywania znaków i nazw towarowych, nieuczciwej konkurencji oraz ujawniania wiadomości stanowiących tajemnicę służbowa
  • poszukiwanie przedmiotów skradzionych lub zagubionych
  • poszukiwanie osób zaginionych lub ukrywających się
  • zbieranie informacji dotyczącej zdolności płatniczej
  • wykrywanie sprawców kradzieży w miejscu pracy
  • ustalanie okoliczności przestępstw

Detektyw

Profesja detektywa łączy w sobie umiejętności szeregu różnych dziedzin. Każdy profesjonalny detektyw powinien posiadać umiejętność spostrzegania, kojarzenia, analizy i stawiania hipotez, dyplomacji, docierania do miejsc, gdzie można uzyskać informacje. To zawód, wymagający mobilności, a biuro detektywistyczne jest tylko pomocniczym miejscem pracy.

Zakres usług detektywa uzależniony jest od potrzeb zleceniodawcy. Koszty zlecenia każdorazowo negocjuje się z Klientem i uzależnione są od szczegółów konkretnej sprawy.

Nasze biuro detektywistyczne z siedzibą w Kielcach działa na podstawie zezwolenia na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych - nr D-050/2003.