Ukraina apeluje o niemiecką broń. „Traktujemy działania Rosji bardzo poważnie”

Ambasador Ukrainy Andrij Melnyk zaapelował do władz w Berlinie o dostawy defensywnej broni. Jak podkreślił ukraiński dyplomata, Rosja dozbraja na wielką skalę jednostki stacjonujące na Krymie i grozi to otworzeniem drugiego frontu.

– Ukraina traktuje bardzo poważnie działania podejmowane przez Rosję na Krymie – zbrojenia na wielką skalę i manewry – powiedział Melnyk w rozmowie z Deutschlandfunk.

– Powstanie nowego frontu miałoby zgubne następstwa dla całej Europy – ostrzegł dyplomata. Jak zaznaczył, Ukraina potrzebuje pilnie broni defensywnej z Niemiec, w tym systemów radarowych do namierzania artylerii, a także pojazdów służących do transportu rannych.

Melnyk zapewnił, że ukraińskie służby pilnują, by broń ze wschodniej Ukrainy nie przedostawała się do zachodniej Europy, gdzie mogłaby wpaść w ręce terrorystów. Służby graniczne przechwyciły od początku tego roku 600 sztuk broni szmuglowanej na Zachód. W całym zeszłym roku zarekwirowano 900 sztuk.

Ambasador podkreślił, że we wschodniej Ukrainie toczy się wojna. – Na wschodzie istnieje czarna dziura. Nie wszystko da się kontrolować – powiedział ukraiński dyplomata.

 

Źródło: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/ukraina-apeluje-o-niemiecka-bron,669543.html

Zadania detektywa

  • zbieranie informacji dotyczących bezprawnego wykorzystywania znaków i nazw towarowych, nieuczciwej konkurencji oraz ujawniania wiadomości stanowiących tajemnicę służbowa
  • poszukiwanie przedmiotów skradzionych lub zagubionych
  • poszukiwanie osób zaginionych lub ukrywających się
  • zbieranie informacji dotyczącej zdolności płatniczej
  • wykrywanie sprawców kradzieży w miejscu pracy
  • ustalanie okoliczności przestępstw

Detektyw

Profesja detektywa łączy w sobie umiejętności szeregu różnych dziedzin. Każdy profesjonalny detektyw powinien posiadać umiejętność spostrzegania, kojarzenia, analizy i stawiania hipotez, dyplomacji, docierania do miejsc, gdzie można uzyskać informacje. To zawód, wymagający mobilności, a biuro detektywistyczne jest tylko pomocniczym miejscem pracy.

Zakres usług detektywa uzależniony jest od potrzeb zleceniodawcy. Koszty zlecenia każdorazowo negocjuje się z Klientem i uzależnione są od szczegółów konkretnej sprawy.

Nasze biuro detektywistyczne z siedzibą w Kielcach działa na podstawie zezwolenia na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych - nr D-050/2003.