Windykacja

Firma DAK 1 windykacją należności zajmuje się od początku swojej działalności czyli już ponad 15 lat. W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie oraz wiedzę, która pozwoliła nam na ściągniecie kilkuset długów. Windykacje którą się zajmujemy można podzielić na 3 etapy:

  • WINDYKACJA PRZEDSĄDOWA
  • WINDYKACJA SĄDOWA (WYSTĄPIENIE O NAKAZ ZAPŁATY ORAZ PROWADZENIE PÓŹNIEJ SPRAWY)
  • WINDYKACJA PO BEZSKUTECZNYM ŚCIĄGANIU DŁUGU PRZEZ INNE PODMIOTY W TYM KOMORNIKA

W przeciwieństwie do wielkich firm zajmujących się tym, wiemy, że windykacja jest tematem którym nie da się zająć siedząć za biurkiem i wysyłając tylko wezwania do zapłaty. DAK 1 w swoim składzie ma negocjatorów/mediatorów którzy jeżdzą do dłużników ustalając warunki spłaty. Pozwala to nam na zapewnienie jak najlepszej jakości naszych usług. Dla nas najważniejszym w tym wszystkim jest klient i jego zadowolenie, dlatego opłaty pobieramy tylko po skutecznie zakończonej windykacji. Chcesz się dowiedzieć więcej? Zadzwoń pod nr. +48 884 696 831 i umów się na spotkanie z naszymi specjalistami, którzy wybiorą jak najlepszą strategie ściągnięcia Twoich długów.

Zadania detektywa

  • zbieranie informacji dotyczących bezprawnego wykorzystywania znaków i nazw towarowych, nieuczciwej konkurencji oraz ujawniania wiadomości stanowiących tajemnicę służbowa
  • poszukiwanie przedmiotów skradzionych lub zagubionych
  • poszukiwanie osób zaginionych lub ukrywających się
  • zbieranie informacji dotyczącej zdolności płatniczej
  • wykrywanie sprawców kradzieży w miejscu pracy
  • ustalanie okoliczności przestępstw

Detektyw

Profesja detektywa łączy w sobie umiejętności szeregu różnych dziedzin. Każdy profesjonalny detektyw powinien posiadać umiejętność spostrzegania, kojarzenia, analizy i stawiania hipotez, dyplomacji, docierania do miejsc, gdzie można uzyskać informacje. To zawód, wymagający mobilności, a biuro detektywistyczne jest tylko pomocniczym miejscem pracy.

Zakres usług detektywa uzależniony jest od potrzeb zleceniodawcy. Koszty zlecenia każdorazowo negocjuje się z Klientem i uzależnione są od szczegółów konkretnej sprawy.

Nasze biuro detektywistyczne z siedzibą w Kielcach działa na podstawie zezwolenia na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych - nr D-050/2003.