Wykrywanie podsłuchów

W obecnych czasach gdy inwigilacja stała się nagminną czynnością, nieodzownym jest działanie mające na celu wykluczyć podsłuchiwanie czy nagrywanie. Nasze doświadczenie oraz wiedza w wykonywaniu takich czynności, pozwala nam na wykrycie KAŻDEGO urządzenia służącego do inwigilacji.
Wiele urządzeń aktualnie, może być uruchamiane  wyłączane z dalszej odległości i żadne urządzenie stosowane przez firmy w naszm okręgu nie są w stanie ich wykryć. Dlaczego? Firmy nie chcą inwestować w sprzęt najwyższej klasy, bo bazują na braku wiedzy klientów w zakresie inwigilacji. Wykrywanie podsłuchów urządzeniami za kilka tysięcy złotych jest wystarczające, ale tylko na zwykłe analogowe podsłuchy,które powoli zostają zamieniane na nadajniki GSM. W dzisiejszych czasach ludzie mogą kupić w jakimkolwiek sklepie detektywistycznym sprzęt bardziej zaawansowany od podstawowych podsłuchów i nie zostawiając tam fortuny.

Czy jesteście przekonani, że firma która świadczy dla was usługi ma należytą wiedzę? Zatrudnij nas jako konsultantów do spraw bezpieczeństwa! Pomożemy Ci ustalić w jakim stopniu firma sprawdzająca Ci mieszkanie, biuro, samochód wyeliminowała możliwość inwigilowania Cię.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, do każdego obiektu oraz sprawy podchodzimy indywidualnie i patrzymy na to czego obawia się nasz klient.

Chcesz zobaczyć jakim sprzętem się posługujemy? Zobacz zakładkę GALERIA

Zadania detektywa

  • zbieranie informacji dotyczących bezprawnego wykorzystywania znaków i nazw towarowych, nieuczciwej konkurencji oraz ujawniania wiadomości stanowiących tajemnicę służbowa
  • poszukiwanie przedmiotów skradzionych lub zagubionych
  • poszukiwanie osób zaginionych lub ukrywających się
  • zbieranie informacji dotyczącej zdolności płatniczej
  • wykrywanie sprawców kradzieży w miejscu pracy
  • ustalanie okoliczności przestępstw

Detektyw

Profesja detektywa łączy w sobie umiejętności szeregu różnych dziedzin. Każdy profesjonalny detektyw powinien posiadać umiejętność spostrzegania, kojarzenia, analizy i stawiania hipotez, dyplomacji, docierania do miejsc, gdzie można uzyskać informacje. To zawód, wymagający mobilności, a biuro detektywistyczne jest tylko pomocniczym miejscem pracy.

Zakres usług detektywa uzależniony jest od potrzeb zleceniodawcy. Koszty zlecenia każdorazowo negocjuje się z Klientem i uzależnione są od szczegółów konkretnej sprawy.

Nasze biuro detektywistyczne z siedzibą w Kielcach działa na podstawie zezwolenia na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych - nr D-050/2003.