Wypadek nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Mężczyzna wpadł do wody

Po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia o zaginięciu 48-letniego mieszkańca Rzeszowa, na Jeziorze Tarnobrzeskim, udało się go odnaleźć. Mężczyznę, który wypadł z pontonu zauważyli kajakarze, którzy pomogli 48-latkowi i wezwali policjantów z łodzią. Wyziębiony rzeszowianin trafił do szpitala.

– O godzinie 14.13 służby ratownicze zostały powiadomione przez jednego z kajakarzy, który w pobliżu kei przy przystani kajakarskiej dostrzegł pływający pusty ponton. Zaraz potem, gdy wyciągnął ponton na brzeg jedna z kobiet rozpoznała go jako należący do niej i jej męża – informuje podinspektor Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy policji w Tarnobrzegu.

Kobieta – mieszkanka Rzeszowa, która wraz z mężem wypoczywała nad Jeziorem Tarnobrzeskim poinformowała, że jej mąż nie umie pływać wpław, dlatego korzystał z pontonu. W pewnej chwili płynął w stronę środka akwenu i teraz nie wiadomo, gdzie jest. Do poszukiwań przystąpili policjanci, strażacy i ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, kilkoma łodziami patrolując Jezioro Tarnobrzeskie. Widząc trwające poszukiwania trójka kajakarzy postanowiła przepłynąć wzdłuż brzegu akwenu w poszukiwaniu 48-latka. W pewnej chwili jeden z mężczyzn dostrzegł go. Kajakarze podpłynęli do rzeszowianina i pomogli mu, jednocześnie alarmując policjantów. 48-latek utrzymywał się na powierzchni wody dzięki wiośle, które miał ze sobą. Jak się dowiedzieliśmy, mężczyzna był wychłodzony i kontakt z nim był utrudniony. Został przekazany załodze wezwanej karetki pogotowia ratunkowego, a ta zabrała go do tarnobrzeskiego szpitala.

Czytaj więcej: http://www.echodnia.eu/podkarpackie/wiadomosci/tarnobrzeg/a/wypadek-nad-jeziorem-tarnobrzeskim-mezczyzna-wpadl-do-wody,10077258/

Zadania detektywa

  • zbieranie informacji dotyczących bezprawnego wykorzystywania znaków i nazw towarowych, nieuczciwej konkurencji oraz ujawniania wiadomości stanowiących tajemnicę służbowa
  • poszukiwanie przedmiotów skradzionych lub zagubionych
  • poszukiwanie osób zaginionych lub ukrywających się
  • zbieranie informacji dotyczącej zdolności płatniczej
  • wykrywanie sprawców kradzieży w miejscu pracy
  • ustalanie okoliczności przestępstw

Detektyw

Profesja detektywa łączy w sobie umiejętności szeregu różnych dziedzin. Każdy profesjonalny detektyw powinien posiadać umiejętność spostrzegania, kojarzenia, analizy i stawiania hipotez, dyplomacji, docierania do miejsc, gdzie można uzyskać informacje. To zawód, wymagający mobilności, a biuro detektywistyczne jest tylko pomocniczym miejscem pracy.

Zakres usług detektywa uzależniony jest od potrzeb zleceniodawcy. Koszty zlecenia każdorazowo negocjuje się z Klientem i uzależnione są od szczegółów konkretnej sprawy.

Nasze biuro detektywistyczne z siedzibą w Kielcach działa na podstawie zezwolenia na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych - nr D-050/2003.