Wypuścili go ze szpitala, zabił swoją 5-letnią córkę. Matka dziecka oskarża lekarzy

dziecka zabawki i maskotki Brutalnie zabił swoją 5-letnią córkę. Dwa dni wcześniej był w szpitalu, w stanie psychozy. Wypisał się. Wiadomo już, że Mariusz L. przed sądem nie stanie, jest teraz w zamkniętym ośrodku psychiatrycznym. Dla matki 5-latki sprawa nie jest jednak zakończona. Oskarża lekarzy, że pozwolili mu wyjść ze szpitala. Zawiadomienie trafiło już do prokuratury.

Ciało 5-latki znaleziono w kwietniu 2015 r. w Gdańsku- Brzeźnie. Jak ustalili śledczy mężczyzna odebrał tego dnia dziecko z przedszkola bez wiedzy matki, a potem zabrał je do parku i tam zabił. Matka 5-latki zgłosiła w tym czasie zaginięcie dziecka.

Był w stanie psychozy

Tego dnia Mariusz L. wypisał się ze szpitala, gdzie przebywał na oddziale detoksykacyjnym. Jeszcze w trakcie postępowania biegli ustalili, że mężczyzna był w stanie psychozy.

Kobieta oceniała, że zawiodła ją intuicja. – Dlaczego nie włączyła mi się czerwona lampka, kiedy dowiedziałam się, że Mariusz uciekł ze szpitala. Dlaczego nie zadzwoniłam do przedszkola? To jest jakiś koszmar. Takiego figla człowiekowi to mógł tylko diabeł wymyślić – mówiła po tragedii kobieta.

Teraz przekonuje, że gdyby ktoś powstrzymał ojca Milenki, widząc w jakim stanie jest mężczyzna, do tragedii by nie doszło. Mariusz L. był pod opieką lekarzy Pomorskiego Centrum Toksykologii i to właśnie ich oskarża kobieta.

 

Źródło: http://www.tvn24.pl/gdansk-wyszedl-ze-szpitala-i-zabil-5-letnia-corke,672032,s.html

Zadania detektywa

  • zbieranie informacji dotyczących bezprawnego wykorzystywania znaków i nazw towarowych, nieuczciwej konkurencji oraz ujawniania wiadomości stanowiących tajemnicę służbowa
  • poszukiwanie przedmiotów skradzionych lub zagubionych
  • poszukiwanie osób zaginionych lub ukrywających się
  • zbieranie informacji dotyczącej zdolności płatniczej
  • wykrywanie sprawców kradzieży w miejscu pracy
  • ustalanie okoliczności przestępstw

Detektyw

Profesja detektywa łączy w sobie umiejętności szeregu różnych dziedzin. Każdy profesjonalny detektyw powinien posiadać umiejętność spostrzegania, kojarzenia, analizy i stawiania hipotez, dyplomacji, docierania do miejsc, gdzie można uzyskać informacje. To zawód, wymagający mobilności, a biuro detektywistyczne jest tylko pomocniczym miejscem pracy.

Zakres usług detektywa uzależniony jest od potrzeb zleceniodawcy. Koszty zlecenia każdorazowo negocjuje się z Klientem i uzależnione są od szczegółów konkretnej sprawy.

Nasze biuro detektywistyczne z siedzibą w Kielcach działa na podstawie zezwolenia na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych - nr D-050/2003.